NONSTOP vývoz zosnulých:
Kvetinárstvo

Kvetinárstvo

V kvetinárstvach Marianum si aj po viac než 30 rokoch existencie udržiavame atmosféru rodinnej firmy a s láskou pripravujeme kvetinové dary pre našich zákazníkov. Denne prinášame široký sezónny výber kvetín, kytíc, ikebán a dekorácií pre všetky životné príležitosti, sviatočné a aj tie smutné. Špecializujeme sa na moderné aranžovanie zo živých kvetov a prírodných materiálov, aby boli kvetinové dekorácie nielen krásne, ale aj šetrné k prírode.

Katalógy smútočných kvetinových darov

Katalóg ikebany

Katalóg vence

Katalóg vence na zapožičanie

Katalóg kytice

Kytice pre každú príležitosť

Významné životné míľniky sú tradične spojené s darovaním kvetov. Pre oslavu životného jubilea, svadbu, vyznanie lásky či ako prejav vďačnosti je precízne uviazaná kytica najvhodnejším prejavom našej pozornosti a priazne. Naše ručne viazané kytice pripravujeme z čerstvých kvetov najvyššej kvality podľa vašich predstáv a prispôsobené na danú príležitosť.

+3 fotky

Sezónne a prírodné aranžmány

V rytme striedania ročných období a kolobehu sviatkov prechádza aj naša ponuka neustálou premenou. Hlavné slovo v našich ekologických prírodných aranžmánoch majú živé kvety a prírodniny. Šikovné ruky našich floristiek pripravujú očarujúce tematické aranžmány pre významné sviatky, ako sú Vianoce, Veľká Noc či Dušičky.

+2 fotky

Kvetinová výzdoba pre firmy

Silu prvého dojmu z návštevy firmy ovplyvňuje najmä to, čo zákazníci vidia a cítia. Príjemnú atmosféru vo firemných priestoroch prirodzene vytvoríte vhodnou kvetinovou výzdobou. Firemné kvetinové dekorácie pre vás pripravíme na mieru a podľa Vašich predstáv. Pre recepcie, zasadacie miestnosti, kancelárie či predajne pripravíme trvácne aranžmány, ktoré budú ladiť s výtvarnou identitou vašej firmy. Zabezpečujeme kvetinové dekorácie na špeciálne firemné eventy, gratulačné kytice pre klientov a zamestnancov a tiež doručovanie čerstvých kvetov na pravidelnej báze.

+1 fotka

Workshopy prírodného aranžovania

Kreatívne kvetinové workshopy pre zamestnancov firiem sú príjemnou formou oddychu a odbúrania stresu. Počas týchto inšpiratívnych stretnutí vás naučíme, ako si jednoducho vytvoríte kvetinový aranžmán alebo veniec na špeciálne príležitosti či sviatky roka.

Aranžujeme na želanie

Našli ste na internete výzdobu či kyticu, ktorá sa vám páči? Radi ju pre vás vytvoríme. Nezľakneme sa ani odvážnych či priestorových kvetinových kompozícií, exteriérových alebo interiérových aranžmánov.

+1 fotka

Ústretový prístup

Našim zákazníkom sa snažíme maximálne vyjsť v ústrety, za prijateľných a férových cenových podmienok. Radi tiež poradíme pri výbere vhodnej kytice, farebnej kombinácii kvetov a starostlivosti o črepníkové rastliny.

Vždy krásne a čerstvé kvety

Kvety v našej ponuke starostlivo vyberáme, aby boli kvalitné, zdravé a vydržali krásne, čo najdlhšie. Nájdete u nás nielen štandardný sortiment kvetov, ale aj najnovšie novinky z oblasti šľachtenia pre netradičné kytice a aranžmány.

Zelený balkón či terasa

Aby ste sa dotkli živej prírody, nemusíte ísť do parku. s našimi kvitnúcimi letničkami, či stálozelenými rastlinkami a drevinami si ju vykúzlite aj na balkóne či terase. Našu sezónnu ponuku pripravujeme v dostatočnom časovom predstihu z osvedčených a obľúbených druhov rastlín.

+1 fotka

Široká ponuka dekorácií

Krása interiéru je ukrytá v detailoch. Sú to aj milé drobnosti, ktoré prinášajú teplo domova. Originálne aj klasické kvetináče, svietniky a sviečky, šité dekorácie a sošky pre každú príležitosť, to všetko u nás nájdete.

+1 fotka

Izbové a črepníkové rastliny

Rastliny spríjemnia a zútulnia interiér, viac než čokoľvek iné. Spoľahlivo čistia vzduch, ktorý dýchame a navodia príjemnú a harmonickú náladu. Pri výbere správnej rastliny vám poradíme aj s ohľadom na podmienky, do ktorých ju plánujete umiestniť. Povieme vám, akú starostlivosť vaša rastlinka potrebuje, aby sa vám odvďačila zdravým vzhľadom a dlhým spolužitím.

+2 fotky

Kvety priamo až k vám

Kytice a kvetinové aranžmány pohodlne doručíme priamo až k vám. Záleží nám na tom, aby sa objednávka doručila nepoškodená, preto využívame vlastnú dopravu a aj objednávky väčšieho objemu doručíme bezpečne a načas.