Zoznam obradov

Zoznam obradov

streda 1. februára 2023
Meno a priezviskoRok narodeniaCintorínTyp obraduPohrebná službaObradníka zabezpečuje
10:15Natália Guzun1958Krematórium BratislavaOBČIvos MalackyMARIANUM
11:00Oľga Sabovčíková1939Krematórium BratislavaRKRequiemMARIANUM
11:45Miroslav Augustín1945Krematórium BratislavaOBČMARIANUMMARIANUM
12:00Mária Glivjaková1944 Cintorín PetržalkaRKMARIANUMMARIANUM
12:30****Krematórium Bratislava**MARIANUMMARIANUM
13:15Kornélia Čerňanská1938Krematórium BratislavaEV.AVMARIANUMMARIANUM
14:00Emília Žišková1939Krematórium BratislavaOBČMARIANUMMARIANUM
14:00****Cintorín Stará Vrakuňa**StrížMARIANUM
14:45Ing. Nadežda Beňadiková1961Krematórium BratislavaOBČMARIANUMMARIANUM
15:30František Granát1954Krematórium BratislavaOBČMARIANUMMARIANUM
štvrtok 2. februára 2023
Meno a priezviskoRok narodeniaCintorínTyp obraduPohrebná službaObradníka zabezpečuje
8:45Eva Fülöpová1929Krematórium BratislavaOBČMARIANUMMARIANUM
9:30Terézia Gunišová1930Krematórium BratislavaRKEcker MAMARIANUM
10:15Ružena Špirková1944Krematórium BratislavaEV.AVMrpMARIANUM
10:30****Cintorín Slávičie údolie**MARIANUMMARIANUM
11:30****Cintorín Devín**MARIANUMMARIANUM
11:45****Krematórium Bratislava**StrížMARIANUM
12:00Tibor Fürst1963Cintorín Stará VrakuňaBabtistickýStrížMARIANUM
12:30Gabriela Ujváryová1948Krematórium BratislavaOBČVartíkMARIANUM
13:15****Krematórium Bratislava**MARIANUMMARIANUM
14:00Jolana Križanová1953Krematórium BratislavaRKMrpMARIANUM
14:00****Cintorín Slávičie údolie**MARIANUMMARIANUM
14:45****Krematórium Bratislava**MARIANUMMARIANUM
15:30Alžbeta Brecnerová1948Krematórium BratislavaRKVartíkMARIANUM
16:15RNDr. Alena Kažimírová1963Krematórium BratislavaOBČMARIANUMMARIANUM
17:00Anna Zemanová1936Krematórium BratislavaRKMARIANUMMARIANUM
piatok 3. februára 2023
Meno a priezviskoRok narodeniaCintorínTyp obraduPohrebná službaObradníka zabezpečuje
8:00****Krematórium Bratislava**MARIANUMMARIANUM
8:45Zdenka Ostatníková1949Krematórium BratislavaOBČODOMARIANUM
9:00****Cintorín Slávičie údolie**StrížMARIANUM
9:30Viliam Capek1938Krematórium BratislavaRKMARIANUMMARIANUM
10:00****Cintorín Karlova Ves**MARIANUMMARIANUM
10:15****Krematórium Bratislava**Ecker MAMARIANUM
11:00****Krematórium Bratislava**MaestusMARIANUM
11:45PhDr. Yvona Čížková1939Krematórium BratislavaRKMARIANUMMARIANUM
12:00****Martinský cintorín**MARIANUMMARIANUM
12:00****Cintorín Slávičie údolie**MARIANUMMARIANUM
12:30Vlasta Juhászová1948Krematórium BratislavaRKMARIANUMMARIANUM
13:15Miroslav Koterec1952Krematórium BratislavaOBČVartíkMARIANUM
14:00Anna Drobňáková1951Krematórium BratislavaOBČMARIANUMMARIANUM
14:45Paula Jójárt1977Krematórium BratislavaOBČMemoriaMARIANUM
16:15Ing. Ľubomír Korman1938Krematórium BratislavaOBČMARIANUMMARIANUM
17:00Hilda Szabová1973Krematórium BratislavaRKNYXMARIANUM

** Objednávateľ obradu neudelil súhlas na zverejnenie osobných údajov a údajov o pohrebnom obrade zosnulého.