Referencie

Referencie

SD
Silvia Danielova
14. 4. 2023
5.0 z 5 hviezdičiek
Dnes sme mali civilný pohreb vo Vrakunskom cintoríne, ktorý zabezpečovala pohrebná služba Vartík. Obrad viedla pani obradníčka Petra. Touto cestou by som jej chcela v mene celej rodiny poslať veľké poďakovanie. Pani Petra bola maximálne profesionálna. Obrad viedla na vysokej urovni. Bolo to dôstojné, nádherne spievala a jej prejav bol originálny.
pS
p. Sedláčková s rodinou
3. 4. 2023
5.0 z 5 hviezdičiek
Chcela by som sa poďakovať pani kvetinárke z predajne v Krematóriu v Bratislave, ktorá nám svojim ľudským prístupom veľmi uľahčila poslednú rozlúčku s mojim bratom. Cez výber a odporúčania na kvetinovú výzdobu, až po samotný pohreb a rady, kde čo ešte vybavíme. Správny človek na správnom mieste.
AR
Andrej Rayman, Anna Raýmanová
27. 3. 2023
5.0 z 5 hviezdičiek
Rodina Jakalová a Raýmanová ďakujú pracovníkom spoločnosti Marianum za dôstojnú rozlúčku s nebohou Betkou Jakalovou. Rodina tiež ďakuje p. V. Dobrovodskej za ústretovosť pri vybavovaní administratívnych úkonov súvisiacich s prípravou pohrebu.
MK
Mária Košutová, dcéra
24. 3. 2023
5.0 z 5 hviezdičiek
Chcela by som vysloviť vďaku za zorganizovanie dôstojnej rozlúčky pre moju mamičku Janu Klasovú, ktorá sa konala v Krematóriu Bratislava dňa 20.03.2023 o 14.00 hod, Vďaka patrí tímu pracovníčok a pracovníkov spoločnosti Marianum na Šafárikovom námestí, Bratislava, ako i v Krematóriu Bratislave za absolútne profesionálny a zároveň veľmi empatický prístup k nám smútiacim.
EG
Eva Golldwing
15. 3. 2023
5.0 z 5 hviezdičiek
Veľké ĎAKUJEM pracovníkom ktorí sa starajú o pamätník Slavín, sú to nesmierne pracovití a nesmierne milí pracovníci k nám návštevníkom a pre mňa firma MARIANUM je absolútne TOP firma a to nie len v Bratislave ale v celej mojej krásnej krajine rodnej ♥️..s úctou Eva Golldwing, London, United Kingdom, t.c. Bratislava
Sr
Smútiaca rodina
15. 3. 2023
5.0 z 5 hviezdičiek
Ďakujeme za veľmi pekný a dôstojný pohreb na cintoríne Vrakuňa. Boli sme veľmi spokojní. S pozdravom, G.Š., manželka
Sr
Smútiaca rodina
10. 3. 2023
5.0 z 5 hviezdičiek
S realizáciou obradu sme boli maximálne spokojní. Ďakujeme
Sr
Smútiaca rodina
30. 11. 2022
5.0 z 5 hviezdičiek
Veľmi pekne sa chceme poďakovať Pohrebníctvu Mesta Bratislavy za profesionálne odvedenú prácu v každom smere. Ceníme si citlivý, profesionálny a zodpovedný prístup všetkých pracovníkov Krematória, ktorí nám poskytli komplexné služby s vybavením pohrebu, všetkých dokladov, pohrebným obradom, kvetinovou výzdobou a inými úkonmi. Ďakujeme Vám, že ste nám v ťažkých chvíľach pomohli a my sme mohli dôstojne odprevadiť našu nebohú mamičku. S úctou, rodina O., objednávateľ pohrebu.
A
Anonym
7. 3. 2022
5.0 z 5 hviezdičiek
Chcem veľmi pekne poďakovať p. Danke z Pohrebnej služby za veľmi profesionálny a citlivý prístup pri vybavovaní pohrebu našej mami. Úprimné Ďakujem. Za pozostalých.
Sr
Smútiaca rodina
12. 1. 2022
5.0 z 5 hviezdičiek
Dňa 22.12.2021 sme sa rozlúčili s našou mamičkou v kaplnke na cintoríne v Slávičom údolí. Chceme poďakovať za dôstojnú rozlúčku na vysokej úrovni. Celý obrad nám vybavovala pani Jana z Pohrebnej služby, ktorá s nami vykombinovala veľmi dôstojný obrad k našej veľkej spokojnosti. Veľká vďaka patrí aj pánovi obradníkovi a pánovi farárovi z farnosti v Karlovej Vsi a v neposlednom rade aj šoférom limuzíny, ktorí boli veľmi profesionálni a ktorí prispôsobili jazdu nášmu sprievodnému autu aby sme mohli mamičku odprevadiť až ku Krematóriu. V tejto ťažkej chvíli ďakujeme za podporu. Ešte raz ďakujeme.