Referencie

Referencie

pE
pani Eva B.
13. 11. 2023
5.0 z 5 hviezdičiek
Chcela by som sa poďakovať pracovníčkam vašej pohrebnej služby, p. Barbore Říhovej a p. Viere Dobrovodskej za veľmi milý a ľudský prístup pri vybavovaní pohrebu našej maminy. Ďakujem Eva Blechova
PV
Pani Veronika B.
7. 11. 2023
5.0 z 5 hviezdičiek
Nedávno v našom živote nastala tragédia, ktorá nám vzala takmer všetky životné sily. Môj manžel a otec našich detí, ktorý nás opustil, zomrel v zahraničí. Situácia bola hraničná, s množstvom komplikácii, bolo potrebné zabezpečiť prevoz manžela. Termíny a podmienky sa menili, bola potrebná rýchla a profesionálna pomoc a komunikácia. Vaša pracovníčka, pani Danka Šebáková prejavila vysokú profesionalitu, ochotu, trpezlivosť a súcit. Pomohla nám vo všetkom, čo bolo možné. Komunikovala s konzulom, ambasádou, menila podklady podľa požiadaviek nemeckej pohrebnej služby. Na každý môj telefonát reagovala s pokojom a ľudskosťou. Pohreb zabezpečila na vysokej úrovni, chápala moju finančnú situáciu a hľadala pre mňa najlepšiu a zároveň dôstojnú možnosť poslednej rozlúčky. Každé jej slovo bolo zrozumiteľné, poskytla nám i písomné pomôcky a postup. Pani Danka Šebáková bola pre mňa skutočne oporným bodom a pomocou. Verím, že i pre Vás je pani Danka Šebáková cenná. Ďakujem za dôstojný obrad a poslednú rozlúčku s mojim manželom.
PJ
Pán Jaroslav P.
3. 11. 2023
5.0 z 5 hviezdičiek
Život nám prináša pekné aj menej pekné veci. Nedávno mi zomrel otec. Bol som zaskočený a tak trocha bezmocný. Nemal som žiadne skúsenosti s vybavovaním pohrebu a preto som sa obrátil na Vašu spoločnosť nakoľko oproti konkurencii ste mali transparentnú stránku, kde boli zverejnené ceny a celkovo štruktúra Vašej stránky bola prehľadná a zrozumiteľná. Napriek čiastočnej predstave som prišiel do Vašej kancelárie s rozhádzanými myšlienkami súvisiacimi s úmrtím otca. Na mieste v Lamači začala so mnou komunikovať vybavovateľka pani Danka Šebáková. Napriek okolnostiam som po veľmi dlhej dobe zažil, čo to znamená komunikovať s profesionálom, pani Šebáková zvládla situáciu s nadhľadom a profesionalitou s akou som sa už dlho nestretol. S pochopením a trpezlivo so mnou prebrala možnosti, taktiež bola nápomocná keď som váhal, proste podpora, ktorá vyústila do pohrebu ktorý bol na úrovni a aj cenovo prijateľný. Všetci zúčastnení vyslovili pochvalu nad organizáciou a priebehom pohrebu. To by sa samozrejme nezaobišlo bez výraznej účasti obradníčky Veroniky Miškovej, ktorá celý pohrebný obrad zvládla s gráciou a pokorou, proste fantasticky. O tieto pozitívne skúsenosti som sa už podelil so svojimi kolegami, priateľmi a známymi a ešte určite podelím s ďalšími ľuďmi a určite spoločnosť MARIANUM budem odporúčať ďalej. Znova sa chcem poďakovať pani Danke Šebákovej a pani Veronike Miškovej za skvele odvedenú prácu.
SM
Sestry Milena B. a Alena Č.
15. 8. 2023
5.0 z 5 hviezdičiek
Chceme sa veľmi pekne poďakovať za zabezpečenie pohrebov našich rodičov, ktorí zomreli v máji a v júli. Boli sme so sestrou spočiatku bezradné, ale po príchode do Vašej kancelárie na Šafárikovom námestí z nás všetok stres a obavy opadol. Venovali sa nám Vaše skvelé zamestnankyne, ktoré sú nielen profesionálky vo svojej práci, ale aj veľmi empatické ženy. Následne aj v krematóriu prebehlo všetko k našej úplnej spokojnosti. Ešte raz srdečná vďaka.
PA
Pán Andrej K. s rodinou
8. 8. 2023
5.0 z 5 hviezdičiek
Chcel by som sa Vám v mene celej rodiny poďakovať za skvelú organizáciu pohrebu nášho otca a manžela. Sme veľmi radi, že ste nám vyšli vo všetkom v ústrety, a že sme sa s ním mohli rozlúčiť so sprievodom motorkárov, ktorí mu boli veľmi blízki. Chceme sa poďakovať aj Vašim kolegom v Marianum za skvelo odvedenú prácu, za pomoc pri výbere miesta posledného odpočinku a za hladký priebeh príprav a samotného pohrebu.
PR
Pán Richard P.
25. 7. 2023
5.0 z 5 hviezdičiek
Chcel by som sa vám veľmi pekne poďakovať za vašu ochotu pri vybavovaní pohrebu mojej mamy a za rýchle jednanie 24 hodín pred pohrebom. Ešte raz veľmi pekne ďakujem za vašu ústretovosť.
MV
Mgr. Vladimír Š.
20. 7. 2023
5.0 z 5 hviezdičiek
Dnes sme sa v krematóriu o 12:30 naposledy rozlúčili s našou mamičkou. Chceli by sme Vám veľmi pekne poďakovať za skvelú organizáciu a poskytnuté služby. Všetko po sebe pekne nasledovalo, príjemný prístup Vášho personálu, na všetko sa pýtali či sme spokojní alebo sa pýtali na našu predstavu. Všetko to boli empatickí ľudia s jednaním na vysokej úrovni. Chceli by sme sa poďakovať pani obradníčke, pánovi Farárovi, zvukárovi ako aj všetkým zamestnancom, ktorí sa podieľali na obrade. Mali sme požiadavky ako vloženie plyšového psíka do rakvy nakoľko mamina milovala psíkov, prečítanie rozlúčkového listu, vo všetkom nám vyšli v ústrety. Obrad mal vysokú úroveň a prímam samé pozitívne ohlasy od účastníkov pohrebu. Obzvlášť chcem vyzdvihnúť prácu zamestnancov, ktorí maminu upravovali. Vyzerala skvelo, úplne ako keby spala a bola živá. Taktiež biela rakva z Vašej ponuky umocňuje dojem rozlúčky na úrovni. Taktiež chceme poďakovať vybavovateľke pohrebov u ktorej sme na Šafárikovom námestí vybavovali v pondelok 17.7. všetky podrobnosti obradu. Je to zamestnankyňa na svojom mieste, všetko nám podrobne vysvetlila, niečo aj 2x keďže sme boli vykoľajení z úmrtia. Vďaka Vám mamina odišla na odpočinok na vysokej úrovni a so všetkými poctami, ktoré si zaslúžila. Ste skutoční profesionáli.
PS
Pani Simona B.
20. 7. 2023
5.0 z 5 hviezdičiek
Dobrý deň, touto cestou sa chcem poďakovať tímu Marianum za profesionálny a ľudský prístup. Od administratívy, vizáže zosnulého, výber vencov až po priebeh pohrebu ste zariadili pohreb k našej spokojnosti. Ďakujem.
PZ
Pani Zuzana K.
6. 7. 2023
5.0 z 5 hviezdičiek
Dovoľte mi vyjadriť dve veľké pochvaly a ocenenie profesionálnej práce. Pani vybavovateľka pohrebov a pán obradník sú správni ľudia na svojom mieste. Keby nešlo o smutnú udalosť ako pohreb, neváhala by som použiť spojenie, že mi bolo potešením sledovať ich profesionálny výkon.
PI
Pán Ivan K.
28. 6. 2023
5.0 z 5 hviezdičiek
chceli by sme Vám ešte raz poďakovať za ústretovosť pri organizovaní pietnej spomienky nášho syna. Všetko prebehlo tak, ako sme si to predstavovali. Viacero prítomných sa vyjadrilo, že to bol najkrajší prírodný obrad, akého sa kedy zúčastnili.