Referencie

Referencie

SM
Sestry Milena B. a Alena Č.
15. 8. 2023
5.0 z 5 hviezdičiek
Chceme sa veľmi pekne poďakovať za zabezpečenie pohrebov našich rodičov, ktorí zomreli v máji a v júli. Boli sme so sestrou spočiatku bezradné, ale po príchode do Vašej kancelárie na Šafárikovom námestí z nás všetok stres a obavy opadol. Venovali sa nám Vaše skvelé zamestnankyne, ktoré sú nielen profesionálky vo svojej práci, ale aj veľmi empatické ženy. Následne aj v krematóriu prebehlo všetko k našej úplnej spokojnosti. Ešte raz srdečná vďaka.
PA
Pán Andrej K. s rodinou
8. 8. 2023
5.0 z 5 hviezdičiek
Chcel by som sa Vám v mene celej rodiny poďakovať za skvelú organizáciu pohrebu nášho otca a manžela. Sme veľmi radi, že ste nám vyšli vo všetkom v ústrety, a že sme sa s ním mohli rozlúčiť so sprievodom motorkárov, ktorí mu boli veľmi blízki. Chceme sa poďakovať aj Vašim kolegom v Marianum za skvelo odvedenú prácu, za pomoc pri výbere miesta posledného odpočinku a za hladký priebeh príprav a samotného pohrebu.
PR
Pán Richard P.
25. 7. 2023
5.0 z 5 hviezdičiek
Chcel by som sa vám veľmi pekne poďakovať za vašu ochotu pri vybavovaní pohrebu mojej mamy a za rýchle jednanie 24 hodín pred pohrebom. Ešte raz veľmi pekne ďakujem za vašu ústretovosť.
PS
Pani Simona B.
20. 7. 2023
5.0 z 5 hviezdičiek
Dobrý deň, touto cestou sa chcem poďakovať tímu Marianum za profesionálny a ľudský prístup. Od administratívy, vizáže zosnulého, výber vencov až po priebeh pohrebu ste zariadili pohreb k našej spokojnosti. Ďakujem.
MV
Mgr. Vladimír Š.
20. 7. 2023
5.0 z 5 hviezdičiek
Dnes sme sa v krematóriu o 12:30 naposledy rozlúčili s našou mamičkou. Chceli by sme Vám veľmi pekne poďakovať za skvelú organizáciu a poskytnuté služby. Všetko po sebe pekne nasledovalo, príjemný prístup Vášho personálu, na všetko sa pýtali či sme spokojní alebo sa pýtali na našu predstavu. Všetko to boli empatickí ľudia s jednaním na vysokej úrovni. Chceli by sme sa poďakovať pani obradníčke, pánovi Farárovi, zvukárovi ako aj všetkým zamestnancom, ktorí sa podieľali na obrade. Mali sme požiadavky ako vloženie plyšového psíka do rakvy nakoľko mamina milovala psíkov, prečítanie rozlúčkového listu, vo všetkom nám vyšli v ústrety. Obrad mal vysokú úroveň a prímam samé pozitívne ohlasy od účastníkov pohrebu. Obzvlášť chcem vyzdvihnúť prácu zamestnancov, ktorí maminu upravovali. Vyzerala skvelo, úplne ako keby spala a bola živá. Taktiež biela rakva z Vašej ponuky umocňuje dojem rozlúčky na úrovni. Taktiež chceme poďakovať vybavovateľke pohrebov u ktorej sme na Šafárikovom námestí vybavovali v pondelok 17.7. všetky podrobnosti obradu. Je to zamestnankyňa na svojom mieste, všetko nám podrobne vysvetlila, niečo aj 2x keďže sme boli vykoľajení z úmrtia. Vďaka Vám mamina odišla na odpočinok na vysokej úrovni a so všetkými poctami, ktoré si zaslúžila. Ste skutoční profesionáli.
PZ
Pani Zuzana K.
6. 7. 2023
5.0 z 5 hviezdičiek
Dovoľte mi vyjadriť dve veľké pochvaly a ocenenie profesionálnej práce. Pani vybavovateľka pohrebov a pán obradník sú správni ľudia na svojom mieste. Keby nešlo o smutnú udalosť ako pohreb, neváhala by som použiť spojenie, že mi bolo potešením sledovať ich profesionálny výkon.
PI
Pán Ivan K.
28. 6. 2023
5.0 z 5 hviezdičiek
chceli by sme Vám ešte raz poďakovať za ústretovosť pri organizovaní pietnej spomienky nášho syna. Všetko prebehlo tak, ako sme si to predstavovali. Viacero prítomných sa vyjadrilo, že to bol najkrajší prírodný obrad, akého sa kedy zúčastnili.
PL
Pani Lukovičová Oľga
22. 6. 2023
5.0 z 5 hviezdičiek
Chceli by sme poďakovať za celkový prístup a krásnu rozlúčku nášho zosnulého dňa 22.6.2023, za úpravu zosnulého P. Klaudii a jej mamine za krásnu kvetinovú výzdobu a tiež pánovi Marcelovi za prednes a celkový dojem a prejav
PD
Pán Doc. Dušan K.
15. 6. 2023
5.0 z 5 hviezdičiek
Posledné dva roky pravidelne navštevujem cintorín Slávičie údolie. Nedá mi, aby som neprejavil uznanie a pochvalu, za starostlivosť a kultivovanie tohto pietneho miesta. Citlivá starosť o zeleň, rekonštrukcia ciest a chodníkov a tento rok reštaurovanie Pomníka padlým pri Melku. Prajem veľa úspechov a uznaní vo vašej práci.
Ia
I.G a B.G.
11. 6. 2023
5.0 z 5 hviezdičiek
Chceli by sme sa Vám veľmi pekne poďakovať za starostlivosť o údržbu cintorína v Slávičom údolí. Už dlhší čas pozorujeme pozitívne zmeny v jeho vzhľade. Zrekonštruované cesty a chodníčky, čistota, orezy poškodených stromov, elektronická informačná tabuľa či pravidelné kosenie a zametanie. Naposledy nás potešili krásne kvetinky a kríčky vysadené pri vstupe pri urnových kockách. Rôzne druhy, pestré farby - skutočne nádherné. Tiež oceňujeme prístup k návštevníkom, ako aj ochotu, ústretovosť a pracovitosť Vás aj Vašich zamestnancov. Nie je to bežné. Veľmi si to ceníme.